Trener personalny

Jeśli chcesz podjąć skuteczne trening personalne z wybitnym fachowcem w zakresie treningu, odchudzania i przygotowania motorycznego polecam:

 

Dr Krzysztof Mizera

Absolwent AWF, Trener personalny, dr fizjologii sportu, pracownik uczelni wyższych. Od 2008 pomagam m.in. mistrzom świata i olimpijczykom, ale też amatorom w dojściu do formy, redukcji tkanki tłuszczowej. Od 9 lat jestem też adiunktem na różnych uczelniach wyższych w Polsce. Jestem autorem bestsellera „Bieganie jest proste” (książka  sprzedała się w 2 nakładach)

Wiedzę naukową łączę z doświadczeniem w pracy ze sportowcami (sam także trenuje w siłowni, przebiegł też 5 półmaratonów). Pracuję nad tym, aby wyciągnąć z organizmu jak najwięcej przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka kontuzji. Treningi są urozmaicone, dostosowane do wieku, możliwości, celu itp.

Jako ekspert od lat komentuję wydarzenia sportowe (igrzyska olimpijskie, Euro, Mundial, afery dopingowe) w TVP2, Polsat, Polsat News, TVN, Superstacji, jest też autorem 22 artykułów naukowych oraz ponad 100 publikacji w najważniejszych magazynach sportowych w Polsce.

Treningi na terenie Warszawy.

Więcej info oraz kontakt pod nr 508356718 lub na FB – www.facebook.com/drkrzysztofmizera/