Trening personalny

Jeśli chcesz podjąć skuteczne trening personalne z wybitnym fachowcem w zakresie treningu, odchudzania i przygotowania motorycznego polecam:

 

Dr Krzysztof Mizera

Absolwent AWF, trener personalny, trener przygotowania motorycznego, dr fizjologii sportu, pracownik (adiunkt) uczelni wyższych. Ukończyłem państwowe kursy na instruktora lekkiej atletyki, gimnastyki, fitness i kulturystyki oraz przygotowania motorycznego (wszystkie na AWF). Od 2008 pomagam m.in. mistrzom świata i olimpijczykom, ale też amatorom w dojściu do formy, redukcji tkanki tłuszczowej. Od 9 lat jestem też adiunktem na różnych uczelniach wyższych w Polsce. Moja praca doktorska dotyczyła treningu oraz diety w sportach siłowych (obrona AWF Kraków). Jestem autorem bestsellera „Bieganie jest proste” (książka sprzedała się w 2 nakładach).

Wiedzę naukową łączyę z doświadczeniem w pracy ze sportowcami (sam także trenuję w siłowni, przebiegłem też 5 półmaratonów). Pracuję nad tym, aby wyciągnąć z organizmu jak najwięcej przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka kontuzji. Treningi są urozmaicone, dostosowane do wieku, możliwości, celu itp.

Jako ekspert od lat komentuję wydarzenia sportowe (igrzyska olimpijskie, Euro, Mundial, afery dopingowe) w TVP2, Polsat, Polsat News, TVN, Superstacji, jestem też autorem 22 artykułów naukowych z zakresu treningu i diety oraz ponad 100 publikacji w najważniejszych magazynach sportowych w Polsce.

Treningi na terenie Warszawy (boiska, parki, Fitness cluby McFit).

Więcej info oraz kontakt pod nr 508356718 lub na FB – www.facebook.com/drkrzysztofmizera/